MATEŘSKÁ ŠKOLA HODSLAVICE

Jsme vesnická mateřská škola s otevřenou náručí pro všechny děti, rodiče i veřejnost z Hodslavic a okolí. Naším cílem je rozvíjet samostatné, zdravě sebevědomé a tvořivé děti, položt základy celoživotnímu vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb. Chceme děti připravit do života, pěstovat porozumění a přátelství, předávat jim praktické dovednosti a poznávat svět kolem nás. S pomocí ŠVP "Zpíváme si celý den" se snažíme být dětem těmi nejlepšími průvodci na cestě za poznáním, neboť vše, co do nich v předškolním věku vložíme, se nám a naší společnosti jednou vrátí.
Koťátka

Díky našemu třídnímu maskotu "KOŤÁTKO"     se děti učí mluvit o svých zájmech a trávení volného času
Více o koťátcích
Motýlci

Vychováváme a vzděláváme zejména pomocí hry, formou prožitkového učení a denních rituálů
Více o motýlcích
Sluníčka

Díky našemu třídnímu maskotu "SLUNÍČKO"    se děti učí mluvit o svých zájmech a trávení volného času
Více o sluníčkách
aktuality.jpg

Aktuality

Přehled nejnověších zpráv z dění v naší školce. Mějte přehled o všem, co se ve školce děje a co chystáme

BUDE VÁS ZAJÍMAT

JÍDELNÍČEK

Chcete znát školní menu?
Přejít na jídelníček

Potřebujete formuláře ke stažení?
Přejít k dokumentům

Prohlédněte si fotografie