Přespolák 2017

Napsal uživatel Kulíšková Alena - 09 Říjen 2017.

Horečky 26. září opět po roce vítaly mladé běžce. V úterý sice sluníčko svítilo, ale terén běžeckých tratí byl hodně těžký, rozbahněný až nebezpečný.

Hodslavská škola nominovala 4 družstva. Startovní číslo 22 (tolik bylo zúčastněných družstev) si postupně předávali běžci různých kategorií. Mladší děvčata Petra Janyšková, Anna Kudělková, Barbora Kyselá, Ivana Ježková a Kateřina Pavlíková doběhla na pěkném 10. místě. Stejně se umístili starší kluci – Jan Hutyra, Marián Číp, Vojtěch a Václav Rýdelovi a Petr Knápek. Starší děvčata doběhla na 13. místě.  V týmu běžely Natálie a Daniela Pechovy, Magdaléna Churavá, Veronika Pavlíková a Gabriela Mičková. A tým mladších kluků – Pavel Janyška, Jiří Dragon, Vojtěch Martinek, Martin David a Patrik Drda doběhl na pěkném 11. místě.

Všichni kluci i holky se drželi slov písně hudební skupiny Mirai „Když nemůžeš, tak přidej víc…“  a nechali na trati srdce.

Borci děkujeme za výborné výsledky a ochotu školu v těžké konkurenci sportovních škol reprezentovat.

<< Září 2018 >>
1719202223