Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Vyhodnocení soutěže ve sběru papíru

Napsal uživatel Holubová Martina - 20 Červen 2012.

Dne 18. 6. byly vyhlášeny výsledky celoroční soutěže ve sběru papíru. Oceněni byli všichni soutěžící.

Vítězkou mobilního telefonu se stala Magda Churavá. Gratulujeme a věříme, že v dalším školním roce soutěžících bude víc. Hlavní cenu si žáci navrhnou sami.

Tisk
PDF

Žákovská akademie

Napsal uživatel Holubová Martina - 05 Červen 2012.

V pátek 1. června zahájili oslavy 80. výročí založení Palackého pamětní školy žáci svou akademií, kterou si připravili se svými pedagogy. Ráda bych tímto žákům i pedagogům poděkovala za přípravu a realizaci. Byli jste skvělí, reakce rodičů a návštěvníků jsou toho důkazem! Vzhledem k častým dotazům bych také ráda sdělila, že akademie byla natáčena (téměř profesionály za pomocí 3 kamer) a její digitální zpracování bude možné ve škole zakoupit za výrobní  náklady.

Více ve fotogalerii

Tisk
PDF

Nový projekt

Napsal uživatel Holubová Martina - 12 Duben 2012.Podpora inovativních metod a forem výuky přírodovědných předmětů na základních školách
Naše škola se od 1. 3. 2012 stala jednou z 15 základních škol Moravskoslezského kraje, která se zapojí do projektu zaměřeného na zlepšování podmínek pro výuku přírodovědných předmětů na základních školách a zvyšování motivace žáků ke vzdělávání v těchto oborech. Primární pozitivní dopad na žáky je realizován pomocí zavádění inovativních metod výuky, sekundárním dopadem je zvýšení kompetencí pedagogických pracovníků, kteří s žáky pracují na tvorbě školního projektu.

Tisk
PDF

Výsledky dotazníkového šetření v MŠ

Napsal uživatel Holubová Martina - 11 Prosinec 2011.

V měsíci listopadu proběhlo mezi rodiči dětí mateřské školy dotazníkové šetření, jehož cílem bylo zjistit celkovou spokojenost s výchovou a vzděláváním v mateřské škole, s přístupem a vztahem pedagogů k dětem. Děkuji za Vaše názory, připomínky a náměty.   I ve své další práci se zaměříme na zvyšování kvality k Vaší spokojenosti.

Kalendář akcí

<< Říjen 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   3  4  5  6
  810111213
141517181920
21232627
283031   

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015