Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Olympiáda pro prvňáky a předškoláky

Napsal uživatel Eva Hegarová - 19 Září 2019.

V pondělí 16. 9. 2019 si žáci 1. třídy a předškoláci změřili své síly na Olympiádě v Mateřské škole v Hodslavicích. Soutěžili ve třech disciplínách - běhu, hodu a skoku. Nejlepší sportovci ve skoku do písku: 1. místo Ester Davidová a Jakub Kulíšek, 2. místo Victoria Turecki a Matyáš Ondřejík, 3. místo Diana Petřeková a Jonáš Kovačik, v hodu míčkem: 1. místo František Sulovský a Ester Davidová, 2. místo Klára Kramolišová a Pavel Mičulka, 3. místo Klára Jablonská a Matyáš Ondřejík , v běhu: 1. místo Štěpán Vyčichl a Ester Davidová, 2. místo Petra Mandaliničová a Matyáš Ondřejík, 3. místo Victoria Turecki a Pavel Mičulka dostali sladkou odměnu a malé dárky.  Všem se společně strávené dopoledne v pohybu moc líbilo.

FOTO ZDE.

Tisk
PDF

Cyklistický kurz

Napsal uživatel Viktor Petrskovský - 19 Září 2019.

Ve středu 4. září se naše třída vydala otestovat svou fyzickou zdatnost na cyklistický kurz. Ráno jsme se sešli za školou a tím odstartovala naše první výprava do Příboru do kempu Ricco, kde jsme se ubytovali. Po příjezdu jsme se šli osvěžit do bazénu, kde proběhla vodní show. Večer nás čekala prohlídka starého hřbitova. Napjatě jsme poslouchali děsivé příběhy, které byly s hřbitovem spjaty, a taky jsme čekali, kdy někdo někoho zapálí svou loučí, kterou jsme si na hřbitově svítili.

Druhý den jsme se vydali na náročný výlet na Hukvaldy, kde se i nejzdatnější z nás zapotili. K večeru jsme přichystali táborák, opekli si špekáčky a vyprávěli si různé historky. A už tu bylo ráno posledního dne a my se vydali na cestu domů. Cestou zpátky jsme se zastavili na zámku Kunín, který se nám líbil. Ani jsme se nenadáli a už jsme byli doma. Byl to opravdu super cyklistický kurz plný zážitků, který jsme si všichni užili.

FOTO  ZDE.

Tisk
PDF

Vítání prvňáčků

Napsal uživatel Viktor Petrskovský - 19 Září 2019.

Dne 2. 9. 2019 přišla řada na nás, na letošní deváťáky, abychom slavnostně přivítali nové prvňáčky na naší škole. Uvítací program se nesl v duchu velmi oblíbené pohádky Jak vycvičit draka. Začali jsme v rytmu vikingského tance, poté si pro každého prvňáčka přišel jeden Viking, který ho provedl jeskyní a seznámil s drakem Bezzubkou. A aby se dětem do školy lépe vstávalo, dostali od nás jako dárek na uvítanou i polštářek, na kterém nesměl chybět obrázek draka. Nakonec jsme si ještě všichni společně zatančili. J

Zuzka a Domča z devítky

Tisk
PDF

Plenární schůze rodičů a třídní schůzky

Napsal uživatel Martina Holubová, Hana Horáková - 12 Září 2019.

Kalendář akcí

<< Únor 2020 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015