Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého

Hodslavice

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého je škola s bohatou minulostí, aktivní současností a spokojenými dětmi.

Tisk
PDF

Návštěva AS Fitness

Napsal uživatel Petra Pavlíková - 02 Duben 2019.

Pátek 15. března navštívily děti školní družiny sportovní centrum AS Fitness v Novém Jičíně. Děti se seznámily s trenérem Alešem, který jim ukázal vyžití ve fitku a následně se společně věnovali  sportovním aktivitám. Děti si zahrály pohybové hry a vyzkoušely nové sportovní pomůcky při opičí dráze. Bylo úžasné sledovat, jak děti naplňuje zájem o sport a žádná aktivita jim nebyla cizí. Úsměvy dětí  prozrazovaly naprostou spokojenost a už se těší na další návštěvu AS Fitness.

Tisk
PDF

Naši školu jsme představili dětem a rodičům z Hostašovic

Napsal uživatel Martina Holubová, Hana Horáková - 02 Duben 2019.

Dne 27. 3. přijali pozvání do naší školy žáci a jejich rodiče z Hostašovic, aby se seznámili s naší školou a výukou jednotlivých předmětů. Věříme, že se jim u nás líbilo, a budeme se těšit, že se 1.9. zase uvidíme!

Foto zde.

Tisk
PDF

Jaké bylo Přírodohraní?

Napsal uživatel Alena Palacká - 02 Duben 2019.

Ve čtvrtek, 20. 3., se tým ze sedmé třídy, ve složení Eliška Kubíčková, Katka Pavlíková a Patrik Drda, vypravil na Střední školu technickou a zemědělskou v Novém Jičíně na projektový den Přírodohraní. Vůbec jsme nevěděli, co nás čeká, což nás nejvíce nadchlo. Když jsme přijeli, byli jsme rozděleni do 6 skupin. Každá škola sama za sebe. Hodný pan ředitel nám oznámil program. Jako první jsme plnili zábavné úkoly a dělali pokusy. Po všech stanovištích následovala výroba plakátů. Ten se podle odborného posudku povedl. Nakonec věc, které jsme se nejvíce báli – prezentace plakátu. Ale i tu jsme s pár chybičkami zvládli. Dostali jsme krásné odměny a se skvělou náladou odjeli domů.

Eliška Kubíčková

Foto zde.

Tisk
PDF

Informace k odjezdu na ŠvP

Napsal uživatel Holubová Martina - 01 Duben 2019.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ aneb BEZ MOBILNÍHO TELEFONU TO ZVLÁDNEME se blíží...

Na webových stránkách školy (pravé menu - PRO RODIČE) najdete veškeré informace včetně doporučeného vybavení a oblečení (nebo zde).

 

Kalendář akcí

<< Říjen 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   3  4  5  6
  810111213
141517181920
21232627
283031   

Nabídka

Fotogalerie

Možnosti

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300

74271 Hodslavice

IČO 70646015